Kapadokya Web, Nevşehir Web

Kapadokya Web, Nevşehir WebWeb Tasarım

Hem içerik hem de tasarım olarak güçlü web siteleri uygun fiyatlarla hazırlıyoruz.

Web site; kurumunuz ile müşterileriniz arasındaki en çarpıcı köprüdür. Kurumsal ve bir o kadar da profesyonel görünmenizin başlıca yolu kaliteli bir web sitesi yaptırmaktan geçer. Hedefi tam 12’den vurmak için en başta doğru kararlar vermelisiniz.

Web siteniz kurumunuzun kurumsal kimliğini doğru yansıtmalıdır. Kimi büyük ölçekli kurumsal firmalar internet yarışına geç katılmaktan ya da bu konuya yeterince önem vermediklerinden dolayı sanal ortamda kendilerini doğru ifade edememektedirler.

Titiz bir çalışma ve görselliği ön planda tutarak yaptığımız web siteleri ile sizi rakiplerinizin bir adım önüne taşıyabiliriz. Sanal ortamda firmanızı ve isteklerinizi en iyi şekilde yansıtabilir, arama motorlarında iyi bir performans göstermesini ve güvenilir bir yüze sahip olmasını saylayabiliriz.

Günümüzde mobil cihazların çok daha fazla kullanılması sebebiyle tasarlanması gereken web sitesininde buna uygun olması gerekmektedir. Şöyle bir konu var ki mobil cihazların ekran ve görüntüleme hatta tarayıcı bakımından farklılık göstermesi sebebiyle, mobil arayüz kelimesi demode olmaktadır. Bu konuda en iyi çözümü üreterek her ekrana kendisini uyarlayabilen ve her güncel tarayıcıdan rahatlıkla gezinebilen web siteleri yapıyoruz.

Bir web sitesi yaptırmaya karar verdiniz ve araştırma yapıyorsunuz, muhtemelen aklınızda bir çok soru var ve cevaplarını arıyorsunuz, ortalama bir fiyat öğrenmek istiyorsunuz ve aldığınız cevaplar aklınızın daha da karışmasına neden oluyor?

Değerli ziyaretçimiz ve aynı zamanda müşteri adayımız. Eğer sizinde aklınızda yukarıdakilere benzer sorular var ise ve bu sebeple ile bu sayfaya gelmişseniz aklınızı daha fazla karıştırmayalım. Sizi ziyaret ederek, taleplerinizi dinler, ihtiyaçlarınızı belirler ve bunun üzerine sizin için en doğru web sitesine karar verebiliriz.

Web Tasarım Sürecimiz


Müşteri Talebi

Müşteri ile yüz yüze görüşür, dinler, anlar ve isteklerini not ederiz.

Analiz ve Strateji

Ekibimiz müşterinin talep ve isteklerini değerlendirerek mümkün olan en iyi tasarım stratejisini hazırlar, müşteriye teklif olarak sunar.

Onay Aşaması

Belirlenen kapsam teklifi müşteriye sunulup, çalışmaya ait içerik bilgisi detaylı olarak anlatılır ve müşteri onayı ile tasarım süreci başlatılır.

Tasarım ve Geliştirme

En güncel yazılım dilini kullanarak, belirlenen kapsam dahilinde müşteri için en doğru web sitesi tasarımı yapılır.

Yayınlama ve Destek

Kapsam dahilinde hazırlanmış olan web sitesi, müşteri onayına sunularak yayına alınır. Ürün garantisi ve destek süreci başlamış olur.