Kapadokya Web, Nevşehir Web

Kapadokya Web, Nevşehir WebDiğer Hizmetler

Sadece web siteleri yapmıyoruz. Ekibimiz web ile ilgili birçok hizmeti yerine getirmek için çok çalışıyor.

Web Uygulamaları

Her platformdan erişilebilir web uygulamalarıyla; sadece size özel tasarımın zevkini çıkarırken, sunulan çözümlerimizle de işinize odaklanın...

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya sadece ürünlerinizin tanıtımını yapmak için değil müşterilerinizin markaya güvenmesi için de büyük bir önem arz ediyor...

Alan Adı / DNS Barındırma ve Yönetimi

Günümüzde bir çok firma Alan Adı Kaydını ve Yönetimini bu konuda uzman firmalara bırakmaktadır. Bu konuda Cappadocia Web olarak size destek veriyoruz.

Web Barındırma ve Yönetimi

Profesyonel sunucu destek ekibimiz tarafından sitenin/servisin ihtiyacı doğrultusunda performans, hız ve güvenlik faktörleri dikkate alınarak sağladığımız bir servistir.

Veritabanı Barındırma ve Yönetimi

Bilgilerin düzenli ve sistematik olarak tutulmasını sağlayarak gereksiz veri tekrarını önlerler. Bilgilere hızlı bir şekilde erişim sağlayarak performansı arttırırlar.

Yıllık veya Periyodik Teknik Destek

Web sitesi kurulumu ve yayın aşamasından sonra kullanıcılar için en büyük sorun içerik güncelleme ve veri yedekleme konularıdır. Bu sorumluluğu üstlenerek web sitenizde gerekli tüm işlemleri sizin adınıza gerçekleştiriyor ve iş yükünüzü azaltıyoruz.