Kapadokya Web, Nevşehir Web

Kapadokya Web, Nevşehir WebHakkımızda

Bizi başka yerlerden öğrenmek zorunda kalmayacaksınız. Mümkün olan her şeyi yazdığımızdan emin olabilirsiniz.

Kapadokya (Nevşehir) bölgesinde bulunan Cappadocia Web, Turizm alanında yılların getirdiği bilgi ve tecrübeyi geliştirerek; Otel, Acente ve Tur Operatörü gibi birçok firmayla çalışıyor olmakla birlikte, bilişim teknoloji adı altında da destek vermeye devam etmektedir.

Sizler için tüm birikim ve deneyimlerimizi esirgemeden sunup, markanızı daha iyi yansıtabilmeniz, aktif ve potansiyel kitlenizle olan ilişkilerinizi dinamik ve istikrarlı hale getirebilmeniz için enerjimizi ve heyecanımızı ortaya koymaya hazırız.

Bugüne kadar yaptığımız çalışmalar ile hem tasarım alanında hem de kullanım alanında; dinamik, beğeni toplayan, kullanıcı dostu bir yazılım ve algoritma dili geliştirdik. Her çalışmamıza mutlaka farklı özellikleri ilave ederek; içeriği zengin, kullanımı kolay, güncellenen ve aynı zamanda estetik yapıda web siteleri hazırlayabiliyoruz.

Ekip olarak önceliğimiz, bir talebin hedefini belirlemek, bu hedef doğrultusunda müşteriye olabilirliği en yüksek verimlilikte tasarımı ve çalışmayı sunabilmektir.

Alacağınız her hizmetten sonra vereceğimiz destek süreciyle; bize her zaman ulaşabilir, hizmet kapsamında oluşan desteklerden ücretsiz bir şekilde faydalanabilirsiniz.

Birçok müşterimize; Web Sitesi Tasarımı, Barındırma Servisi, Sosyal Medya Yönetimi gibi hizmetleri sağlarken, her geçen gün kendimizi geliştirmeyi ve tecrübe edinmeyi ihmal etmiyor, daha verimli çalışmaları sağlayabiliyoruz. Referanslarımızı ve Diğer Çalışmalarımızı incelediğinizde sizde buna kanaat getireceğinizden eminiz.

İstek ve görüşleriniz bizim için önemli olmakla beraber, taleplerinizi değerlendiriyor sizinle çalışma imkanı da bulmayı temmenni ediyoruz.